Зважені та щасливі

Учасники зустрілися з повзучими гадами та своїми спокусами

У першому конкурсі третього тижня схуднення визначилися капітани чоловічої та жіночої команд. Хто з учасників «Зважені та щасливі-6» став лідером своїх колег – читайте ТУТ. А ось першою перевіркою для новоспечених командирів стало друге випробування, яке показало, наскільки добре вони знають своїх учасників.

Їм належало розподілити учасників по різних точках приміщення так, щоб вони змогли як-можна довше простояти на своїх місцях.

Когось поставили до ящику з мерзенними гадами.

9

«Боже, що це!» – Вигукнула учасниця, коли засунула руку в коробку.

Комусь дістався шоколад, який лився на голову.

12

«Я більше не можу» – говорила учасниця жіночої команди.

А комусь треба було стояти на хиткій платформі …

«Цей конкурс – перевірка, наскільки я готова віддатися команді, і наскільки команда зможе підтримати мене», – сказала капітан жіночої команди перед початком випробування.

3

Чи змогли довести лідери, що не дарма займають своє місце? І хто – чоловіки чи жінки – здобули перемогу в цьому конкурсі? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 3 випуску 6 сезону «Зважені та щасливі».

Випуск 3. Частина 4. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Випробування повзучими гадами, спокусою і витримкою. Як пройшли його жінки?

Video: Учасники зустрілися з повзучими гадами та своїми спокусами

Випуск 3. Частина 5. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Як пройшли випробування повзучими гадами, спокусою і витримкою чоловіки?

Video: Учасники зустрілися з повзучими гадами та своїми спокусами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.