Зважені та щасливі

У таборі розгориться неабияка боротьба за капітанство у командах

У четвер, 15 вересня, о 20:00 чоловіча та жіноча команди проекту «Зважені та щасливі» оберуть лідерів. Людей, які будуть відповідати за графік робіт по дому, контролювати заняття, коли поруч немає тренера, вибирати стратегії на випробуваннях.

Дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 6 сезон випуск 3!

5

У таборі розгориться неабияка боротьба за капітанство, тому що в командах вже намітилися по кілька претендентів на цю роль. Вперше в історії проекту учасники виберуть капітана в ході випробування.

8

Командам належить вибратися з величезного заплутаного лабіринту, в якому є два виходи. За кожним з виходів буде закріплений претендент на капітана, він буде спостерігати за тим, що відбувається зверху і повинен вивести якомога більше учасників своєї команди. Складність випробування полягає в тому, що учасники в лабіринті будуть котити перед собою велику кулю. Але крім цього у них будуть зав’язані очі, тому їм потрібно буде повністю покластися на голос одного з претендентів на роль капітана. Хто в підсумку очолить чоловічу та жіночу команди?

10

Друге випробування стане перевіркою новообраних капітанів. Їм належить розподілити своїх учасників з різних точок: когось поставити в ящик з мерзенними гадами, комусь дістанеться шоколад, що ллється на голову, а комусь доведеться стояти на хиткій платформі. Це випробування перевірить, чи знають капітани свої команди.

2

Але найцікавіше відбуватиметься в таборі. Цього тижня розкриються шокуючі таємниці з минулого деяких учасників, про яких не здогадувалися навіть їхні близькі. Хто і чому розповість найжахливіші подробиці свого минулого?

[vote id=125471]

[vote id=125491]

Не пропустіть у четвер, 15 вересня, о 20:00 проект «Зважені та щасливі» на СТБ!

Video: У таборі розгориться неабияка боротьба за капітанство у командах

Video: У таборі розгориться неабияка боротьба за капітанство у командах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.