Зважені та щасливі

Андрій Стратулат: в грудні я буду важити 85-90 кілограмів

Першим на другому тижні схуднення проект «Зважені та щасливі-6» покинув підопічний В’ячеслава Узелкова Андрій Стратулат. В інтерв’ю після голосування учасник зізнався, що для нього такий результат був очікуваним.

Дивіться онлайн «Зважені та щасливі» 6 сезон випуск 3!

«Дмитру залишитися на проекті було потрібніше. Мені ж залишилося скинути кілограм 15-20. Я з цим завданням впораюсь і сам вдома», – сказав учасник чоловічої команди.

Андрей Стратулат

Андрій, чому ви навчилися на проекті?

Якщо чесно, то я не думав, що зможу зробити так багато. Окреме спасибі нашому тренеру В’ячеславу Узелкову, адже завдяки йому я скинув стільки кілограм. Також дякую нашому дієтологу, яка показала і розповіла, як потрібно правильно харчуватися. Я побачив різницю вже після першого тижня. Удома теж цілком реально правильно харчуватися.

Андрей Стратулат на взвешивании после первой недели похудения

Андрей Стратулат на взвешивании после первой недели похудения

Що ви зробите, в першу чергу, коли повернетеся додому?

Я приїду рано вранці. Попрошу, щоб дружина тихенько відчинила двері і відразу ж піду в дитячу кімнату обіймати своїх малюків. Зустріч з дітьми зводить нанівець всю гіркоту поразки. Я їх дуже сильно люблю. Коли приїхав до табору, то розумів, що побачу їх не скоро. А зараз знаю, що це станеться вже через кілька годин (Посміхається).

Чи не шкодуєте, що прийняли участь у проекті «Зважені та щасливі-6»?

Абсолютно ні. Прикро, звичайно, що не вдалося довше затриматися в таборі. Але з іншого боку мій відхід надає мені сили продовжувати худнути. А також можливість довести, в першу чергу, собі, що я зможу впоратися і сам вдома.

Україно, я тобі обіцяю, що в грудні я буду важити 85-90 кілограмів, не більше. І буду в прекрасній фізичній формі. Пацани, ми з вами побачимося, і я вас не підведу.

стратулат-андрей

Дивіться «Зважені та щасливі» 6 сезон. 2 випуск ТУТ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.