Зважені та щасливі

Учасник вилив на колег по команді десятки кілограмів бруду

В обов’язки учасників 6 сезону найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі» входять не тільки тренування і здорове харчування, але також і різні домашні клопоти: готування, прибирання, прання та інше. Авжеж, коли з’явилась можливість їх позбутися, зраділи всі товстуни без винятку. Але для цього їм потрібно було пройти ряд випробувань.

3

NF8A0644

Наприклад, щоб не готувати команди повинні були виграти конкурс з переміщенням 20-тонних фур, щоб не прибирати – подолати лазерну павутину, ну а, щоб звільнити себе від заготівлі дров, товстунам довелося розпалювати багаття за допомогою підручних засобів.

NF8A0717

А ось, щоб не прати, кожному з учасників чоловічої та жіночої команди потрібно було утримати над головами своїх колег 75 кг (чоловіки) і 60 кг (жінки) бруду. Та команда, яка першою опинилася в грязі, і буде прати речі всіх товстунів весь тиждень. Але і це ще не все! Робити вони будуть це тільки за допомогою рук.

NF8A0716

Кому «пощастило» стати прачками для всіх 20-ти учасників – чоловікам чи жінкам – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 2 випуску 6 сезону «Зважені та щасливі»:

Video: Учасник вилив на колег по команді десятки кілограмів бруду

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.