Зважені та щасливі

Учасники подолали випробування лазерним павутинням

Прибирають у будинку та миють посуд частіше жінки. А ось чоловіки вважають за краще триматися подалі від миючих засобів, швабр та брудного посуду. Але на другому тижні схуднення в учасниць «Зважені та щасливі-6» з’явилася можливість змінити ці правила. Для цього їм потрібно було виграти чергове випробування.

3

У другому завданні тижня товстуни повинні були, немов герої голлівудських фільмів, проповзти крізь небезпечну лазерну павутину, не торкнувшись променів. В іншому випадку, учасник, який не зміг подолати перешкоду, повинен був повернутися на старт і пройти весь шлях ще раз. У кожного було на проходження три спроби.

«Це буде триндець! – сказав перед початком випробування учасник чоловічої команди Володимир Гонта – Ну як може людина з вагою від 120 до 200 кілограм граціозно виляти між лазерами? Це просто нереально!»

5

Команда, яка швидше подолає перешкоди, і стане переможцем, буде звільнена від прибирання в будинку, і отримає -1кг. А ті учасники, які не впораються із завданням, принесуть своїй команді + 1кг.

«Це конкурс для дівчаток, однозначно! Дівчата більш пластичні, у нас в команді менше людей з великою вагою. Нічого важкого немає в цьому конкурсі», – сказала Ольга Перимська.

4

Чи не завадить така впевненість жінок перемогти їм у цьому конкурсі – дізнаєтеся ПРЯМО ЗАРАЗ, подивившись 2 випуск 6 сезону «Зважені та щасливі»:

Video: Учасники подолали випробування лазерним павутинням

Учасники подолали випробування лазерним павутинням

Video: Учасники подолали випробування лазерним павутинням

Учасники подолали випробування лазерним павутинням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.