Зважені та щасливі

Товстуни тягнули фури вагою 20 тонн

Другий тиждень в таборі «Зважені та щасливі» у учасників проходить не тільки в боротьбі із зайвою вагою, але і в протистоянні чоловіків та жінок. Авжеж ніхто з товстунів не бажає щодня готувати, прибирати і прати. Тому конкурси, в яких переможці не тільки отримували -кг, але і звільнялися від цих обов’язків, хотів виграти кожен.

2

«Прати, прибирати, готувати – не чоловіча робота. Нам потрібно позбутися всієї цієї битовухи, аби продуктивно тренуватися і скидати кілограми, щоб в кінці тижня з нашої команди ніхто не пішов», – висловив позицію всіх чоловіків-учасників Володимир Гонта.

«Ні, нехай цим всім займаються чоловіки, а ми тренуватиметься в залі. Нехай вони відчують, як це роблять жінки кожен день вдома. Приходять з роботи і стають прибирати, готувати, прати» – висловилася за всіх жінок Олена Алексадрова.

3

На другому тижні схуднення учасники повинні були протягнути фуру у 20 тонн 300 метрів, при цьому зупинятися і збирати стільки їжі, скільки вистачило б обом командам на тиждень. А доставляти продукти до фінішу учасники повинні були в фурах.

«Харчування – 80% успіху на зважуванні. Якщо ми програємо цей конкурс, або недоберемо якихось продуктів, то це може сказатися на нашій вазі», – сказала перед стартом Олена Кузьменко.

«Я впевнений, що дівчата всі пересваряться, як завжди. Якщо вони в залі лаються через тренажери, то тут я навіть не уявляю, що буде», – сказав Роман Сахно про своїх суперниць.

4

Команда, яка першою притягне свою фуру до фінішу, стане переможцем і буде звільнена від готування, а також отримає -1кг.

Хто ж – чоловіки чи жінки – годуватимуть своїх суперників? Чи зможуть взагалі команди зрушити свої фури з місця? І які продукти наберуть учасники для себе? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ 2 випуск 6 сезону «Зважені та щасливі»:

Video: Товстуни тягнули фури вагою 20 тонн

Товстуни тягнули фури вагою 20 тонн

Video: Товстуни тягнули фури вагою 20 тонн

Товстуни тягнули фури вагою 20 тонн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.