Зважені та щасливі

Учасниця з амбіціями переможниці за власним бажанням покине проект?

На другому тижні учасники вирішать, хто в таборі господарі – чоловіки або жінки? Команди будуть розподіляти між собою те, що так ненавидить більшість хлопців, та до чого звикли хазяйновиті дівчата – побутові обов’язки.

Дивіться онлайн випуск 2 сезон 6 «Зважені та щасливі» прямо зараз!

На двадцятку товстунів чекають одразу чотири випробування. Від результатів змагань залежить, хто буде готувати, прибирати обидва будинки, мити посуд, прати та рубати дрова задля забезпечення табору теплом і гарячою водою.

NF8A0717

Аби позбавитись побутових обов’язків учасники зроблять неможливе – потягнуть фуру вагою  20 тонн, перетворяться на героїв голлівудських фільмів аби проповзти крізь небезпечне лазерне павутиння, намагатимуться крізь біль втримати 75 кілограмів бруду… А дівчата навіть вдадуться до відьомства аби розпалити вогнище за допомогою жіночої магії.

Розподіл побуту перетворить табір «Зважених» на справжнє поле бою. Перша бійка на проекті! Євген Шамота знову намагатиметься довести жінкам, що їхнє місце на кухні. Проте дівчата більше невзмозі це терпіти. Христина Головченко, чемпіонка з пауерліфтингу, за допомогою фізичної сили пояснить чоловікам, хто головний!

NF8A0716

Проте не всі витримають таке емоційне напруження…Ольга Перимська, учасниця з амбіціями переможниці, вирішить залишити проект посеред тижня. Що спровокувало одну з найсильніших дівчат прийняти таке рішення? Та чи зможе тренерка переконати свою підопічну або втратить учасницю ще до фінального зважування?

А також – кохання, що народжується посеред побутових сварок. Перше побачення Ярослава та Ганни Голубцової. Сором’язливий хлопець піде на ризикований крок та зробить Ганні офіційну пропозицію…Що відповість дівчина?

Дізнайтеся вже у четвер, 8 вересня, о 20.00 в проекті «Зважені та щасливі»! Тиждень побутових пристрастей! Буде гаряче!

Video: Учасниця «Зважені та щасливі-6» сама залишить проект?

Учасниця «Зважені та щасливі-6» сама залишить проект?

Video: Учасниця «Зважені та щасливі-6» сама залишить проект?

Учасниця «Зважені та щасливі-6» сама залишить проект?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.