Зважені та щасливі

Перше тренування стало справжнім випробуванням для товстунів

За кілька тижнів до старту зйомок проекту всі учасники «Зважені та щасливі-6» отримали завдання вести харчові щоденники. Вони повинні були докладно записувати, що їли протягом дня, в якій кількості, в яких пропорція та в який час. Для чого вони це робили, і чому дуже скоро сильно пошкодували про те, що стільки їли?

Одним зі справжніх випробувань для товстунів стало їх перше тренування. Перед стартом Марина і Слава показали своїм підопічним, яка величезна кількість калорій ті споживали раніше. Цифри були шокуючими!

16

«Їх потрібно було струснути для того, щоб вони зрозуміли, як себе знищують і до чого себе приведуть надалі, якщо будуть продовжувати вживати цю гидоту», – сказала тренер жіночої команди Марина Боржемська-Узелкова.

«Наприклад, здоровий чоловік в день повинен вживати не менше 2600 калорій, а жінка – 2200», – розповів В’ячеслав Узелков.

15

На табличках же учасників калорій було в кілька разів більше. І тепер вони повинні були відпрацювати їх у залі. Перед стартом товстуни зізналися, що розуміють, наскільки їм буде складно: «Це буде дуже важко для мене», «Я колись займалася спортом, тому дуже добре уявляю, скільки нам належить сьогодні працювати», «Я не впевнена, що всі вийдуть зі спортзалу своїми ногами».

Чи впораються з таким завданням учасники «Зважені та щасливі-6»? У кого першим вийде спалити свої калорії? Хто в цьому випробуванні виявиться сильнішим – чоловіки чи жінки? А також – хто виведе В’ячеслав Узелков з себе?

18

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ перше тренування учасників «Зважені та щасливі-6»:

«Зважені та щасливі». Частина 8. Сезон 6. Випуск 1 від 01.09.2016

Video: Перше тренування стало справжнім випробуванням для товстунів

Перше тренування стало справжнім випробуванням для товстунів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.