Зважені та щасливі

Перший тиждень в таборі схуднення: вечірка, марафон та дуель

У четвер, 1 вересня, о 20:00 телеглядачі СТБ познайомляться з новими учасниками «Зважені та щасливі», дізнаються їх нелегкі життєві історії, побачать вечірку-знайомство, спостерігатимуть, як товстуни долатимуть свій перший марафон і як будуть змагатися в дуелі.

Новий сезон «Зважені та щасливі» почнеться з вечірки! Протягом вечора учасники будуть знайомитися, і дізнаватися історії одне одного. Забігаючи трохи наперед скажемо, що розкриється дуже багато таємниць з життя героїв нового сезону, і більшість історій викличуть щирі сльози.

Кристина Головченко

Але повернемося до вечірки… Учасників зустрічатиме нова ведуча проекту – Яна Соломко. Вона познайомиться з героями, а також вручить їм сердечка, які учасники роздадуть один одному в кінці вечора – чоловіки жінкам, а жінки – чоловікам. Ті з учасників, які отримають найбільшу кількість сердець від протилежної статі, стануть володарями … імунітету. Хто це буде – дізнаємося вже зовсім скоро!

мужская команда

Але на цьому вечір для учасників не закінчиться. Вже за дверима маєтку, в якому проходило прощання героїв з минулим життям, на них чекатиме нове випробування. Яна оголосить їм, що вечірка проходила в 10 кілометрах від самого табору схуднення. І в свій новий будинок учасникам доведеться добиратися пішки. Їх чекає забіг завдовжки в 10 кілометрів. І чоловічий, і жіночій команді належить відчути себе одним цілим, так як в руках вони будуть нести великий флагшток, який потрібно встановити в таборі схуднення. Але дистанцію учасники долатимуть не самі, а разом зі своїми тренерами Славою і Мариною.

марина-слава-узелков-

Хто з тостячків здасться на першому ж випробуванні і тим самим покладе на ваги своєї команди додаткові кілограми? Які ще перевірки очікують на наших учасників? А також – чому чоловіки на першому ж тижні будуть ночувати в жіночих кімнатах?

женская команда

Не пропустіть найочікуванішу прем’єру осені в четвер, 1 вересня, о 20:00 на СТБ!

Video: Перший тиждень в таборі схуднення: вечірка, марафон та дуель

Video: Перший тиждень в таборі схуднення: вечірка, марафон та дуель

Video: Перший тиждень в таборі схуднення: вечірка, марафон та дуель

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.