Зважені та щасливі

У шоу «Зважені та щасливі» взяв участь відомий футболіст

Не так давно на знімальному майданчику популярного проекту «Зважені та щасливі» побував один з відомих футболістів України Владислав Ващук. Що привело його на найвагоміше шоу країни?

Як вдалося з’ясувати, відомий футболіст приїхав спеціально, щоб підтримати одного з учасників проекту, для якого поява Владислава мало бути сюрпризом.

Ващук (3)

«Як тільки Владислав приїхав на майданчик, він відразу ледь не зайшов в кадр. Якби учасник його помітив завчасно, сюрприз не вийшов би. Але мої колеги вчасно перехопили нашого гостя і повели в бік до потрібного моменту», – посміхається режисер проекту.

Після закінчення зйомок Владислав подарував учасникові м’яч зі своїм автографом і зіграв з ним у футбол.

Ващук

«Я не думав, що він мене відразу впізнає і так зрадіє – Владислав Ващук посміхається. – Наш учасник завжди стояв на воротах, тому що був дуже великим і там потрібно мало рухатися. Тепер його позиція на полі змінилася, як і його життя».

Кого приїхала підтримати зірка футболу? Як пройшов матч між Владиславом і учасником шостого сезону проекту? А також – як на появу відомого футболіста відреагували інші? Про це ми дізнаємося вже зовсім скоро!

Ващук (2)

Не пропустіть прем’єру «Зважені та щасливі-6» у четвер, 1 вересня, о 20:00 на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.