Зважені та щасливі

Зірки СТБ привітали В’ячеслава Узелкова з днем народження

Сьогодні, 8 квітня, відомий спортсмен, тренер проекту «Зважені та щасливі» і експерт тележурналу «Все буде добре» В’ячеслав Узелков святкує свій день народження! Як зізнається його дружина, Марина Боржемська-Узелкова, він не любить цей день, але для друзів, колег і рідних людей сьогодні справжнє свято. Свої привітання та теплі слова залишили найближчі люди для спортсмена.

Вячеслав Узелков с супругой Мариной и детьми – Робертом и Оливией

Михайло Присяжнюк, юрист і експерт проектів «Один за всіх», «Слідство ведуть Екстрасенс» та інших на СТБ:

Я йому хочу йому побажати того ж, чого бажаю сам собі – щоб ми в щасті, яке у нас є, прожили якомога довше, а також були здорові. Коли людина здорова, вона може радіти всьому тому, чого домоглася. Славка досяг вже дуже багато чого. Безумовно, він доб’ється ще більшого. Але того щастя, яке у нього є зараз, вже досить для того, щоб бути предметом заздрості для всього світу. Найголовніше, щоб ця заздрість не руйнувала те, що є.

Я дуже щасливий, що він присутній в моєму житті, і у нас одна велика сім’я на двох. Я радий, що в Україні є така людина, якою ми можемо пишатися і називати своїм справжнім народним чемпіоном. Для мене Славка саме такий. І зовсім неважливо, яких поясів він домігся. Хтось із великих спортсменів скаже, що він чогось не досяг. Але він домігся визнання. Звичайний хлопець з сусідського двору став відомим на весь світ.

Читайте також: Сьогодні свій день народження відзначає спортсмен В’ячеслав Узелков

Олексій Тритенко, актор комедійного серіалу «Коли ми вдома»:

Скажу відверто, Слава для мене – це велика гордість і честь. Він серйозний спортсмен, справжній друг, і я хочу йому побажати тільки одного – залишатися таким, яким він є. Слава заліковий!

Юлія Бортник, ведуча проекту «Давай поговоримо про СЕКС»:

Слава – рідкісної породи людина. За його зовнішньою міццю ховається добра, наївна, дитяча душа. Настільки прекрасних людей я в житті не зустрічала. Вони з Мариною для мене еталон, і я дуже щаслива, що знайома з Славочкою. Я хочу привітати його з днем ​​народження і побажати йому всього, чого він заслуговує. А заслуговує він тільки найкращого. Він по-справжньому добра людина з великої літери. Нехай в його житті буде все так, як він захоче. Слава робить багато добрих вчинків, нікому не робить зла, і йому все це повинно повертатися сторицею. Нехай його чудова, найкраща сім’я процвітає, і у них все буде добре.

12931220_1042850005782787_5439901906686640028_n

Марина Боржемська-Узелкова, дружина В’ячеслава, тренер проекту «Зважені та щасливі»:

Хочу сказати, що це найбільш неймовірна людина, яку я тільки могла зустріти у своєму житті. Я його дуже сильно люблю, для мене він є еталоном чоловіка та батька. Він найкращий мій друг, і у нас дуже довірливі стосунки. Він колись сказав, що я – його ангел-хранитель, який прийшов у це життя, щоб його оберігати. Але він береже мене за життя набагато більше.

Він – людина, яка робить кожен мій день наповненим і щасливим. Я хочу, щоб він був, в першу чергу, здоровий, тому що для мене це дуже важливо. Хочу, щоб він був щасливий і любив цей день. Ті люди, хто близько знайомі зі Славою, знають, що він не любить свій день народження. Він любить мій або дитячі свята, крім цього дня, 8 квітня. Я хочу, щоб він знав, що для його друзів, дружини і дітей це найбільш значимий день. Сьогодні народилася людина, яка є для всіх опорою, він справжній і щирий, людина-посмішка.

На нього дивишся, і не можеш пройти мимо, не усміхнувшись. Він робить це так щиро, що нікого не залишає байдужим. Дуже важливо, щоб він отримував від життя те, що хоче; ріс в кар’єрі і відбувся в тому, в чому мріє. По-моєму, він настільки гармонійний у всьому, що я б нічого не додавала, а просто бажала б йому бути щасливою людиною.

Читайте також: Марина Боржемська-Узелкова стала тренером «Зважені та щасливі-6», а Яна Соломко – ведучою

Надія Матвєєва, ведуча тележурналу «Все буде добре»:

Дорогий Слава, вітаю з днем ​​народження не тільки тебе, а також твою чудову сім’ю. У моєму уявленні ти той самий ідеальний чоловік і батько, який все, що робить в житті, присвячує своїм коханим людям: дружині і дітям. Дай Бог, щоб у вас завжди панував мир, благополуччя, щоб ви всі були здорові. Тобі особисто бажаю творчих успіхів, тому що ти себе виявляєш як творча людина. Завжди залишайся таким же веселим і добрим, яким я тебе знаю і люблю. З Днем народження!

Сергій Калінін, експерт тележурналу «Все буде добре»:

Хочу сказати, що Слава – унікальна людина, яка змогла вистрибнути за рамки просто спортсмена. Вони, як правило, сконцентровані на спорті і все. Слава за рахунок своєї безумовної харизми, яскравої та міцної любові до життя і гарного характеру зміг принести в звичайне життя (наприклад, моє) спрагу до змагань. Я вже не раз за це обіцяв його чимось смачним нагодувати. Сподіваюся, колись це станеться. Мені дуже подобається сім’я Узелкових, і я навіть не відокремлюю Марину і Славу. Вважаю, що будь-якому спортсмену і чоловікові потрібно шукати таку супутницю життя, як вона.

Редакція сайту STB.UA приєднується до сотень щирих привітань і бажає В’ячеславу Узелкову яскравих вражень, приємних сюрпризів долі, здоров’я всій сім’ї та багато ласкавих обіймів щодня!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оригінальні привітання з днем народження – топ 5 способів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.