Зважені та щасливі

Учасники боролися зі страхом висоти разом з тренерами

Останній тиждень п’ятого сезону проекту «Зважені та щасливі» стала останнім шансом учасників завоювати своє місце у фіналі. Ведуча Олеся Жураковська розповіла про умови конкурсу, який належало пройти учасникам, і вони почали панікувати. «Звичайно, дуже страшно. Людей звідси не видно, а машини здаються міліметровими. Не знаю, як буду проходити на такій висоті », – хвилювалася Ксенія.

6766

П’ятірці півфіналістів потрібно було пройти по тонкому тросу дистанцію в 75 метрів між хмарочосами. Висота від землі до натягнутого каната – ні багато, ні мало – 90 метрів. Учасники вже стикалися з випробуваннями, в яких доводилося долати себе і свої страхи, але такий конкурс поставив під загрозу життя більшості товстунів на проекті.

Ведуча проекту оголосила, що хоч випробування і неймовірно складне, але і нагорода значна: мінус 2 кілограми на вагах. У разі відмови від участі принесе учаснику антібонус – плюс три кілограми, що в на 17-му тижні рівносильно догляду додому. «Паніка була у всіх, навіть у найхоробріших. Таке покарання на сімнадцятому тижні – це путівка додому», – зізналася Алла.

Як учасники сприйняли новину про екстремальний конкурс:

Video: Участники боролись со страхом высоты вместе с тренерами

Пятерке полуфиналистов нужно было пройти по тонкому тросу дистанцию в 75 метров между небоскребами. Высота от земли до натянутого каната – 90 метров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.