Зважені та щасливі

Наташа Карпенко змусила тренуватися Аніту Луценко

Останнє тренування перед фіналом показало, чому навчилися учасники за 17 тижнів у таборі. Їх тренери побачили, що ті вправи, які на початку сезону товстунчики робили з величезним трудом, зараз їм даються легко і без особливих зусиль. Приміром, Саша Реп’янчук раніше ледве ходив, і біг був для нього нездійсненним завданням. Ускладнювало його положення на проекті складна хвороба – астма.

ww567

На останньому тренуванні учасник не просто з легкістю виконував вправи на біговій доріжці, а і побив власний рекорд – біг на 17-й швидкості тренажера. «Він навіть не користувався своїм інгалятором. Саша сказав, що не носить його тепер з собою в зал», – пишалася чоловіком Алла. Своїм успіхом Олександр здивував і тренера, і своїх товаришів.

Читайте також: Голосуй за третього фіналіста проекту «Зважені та щасливі»

 

Наташа раніше завжди ховалася за спину своєї команди, зокрема чоловіка Руслана. Тільки на останніх тижнях проекту вона стала розкриватися і намагалася боротися зі своїми слабкостями. Щоб продемонструвати свій розвиток, Наташа виконала перед Анітою вправу на тренажері, яка раніше було для неї занадто важкою. Більше того, учасниця змусила Аніту Луценко зробити те ж вправу, ніби жартома помстившись тренеру. «Їй це було легко, вона ж спортсменка», – посміхалася Наташа.

Останнє тренування учасників перед фіналом дивіться в ВІДЕО:

Video: Наташа Карпенко заставила тренироваться Аниту Луценко

Наташа выполнила упражнение на тренажере, которое раньше было для нее слишком тяжелым. Участница заставила Аниту Луценко сделать то же упражнение, в шутку отомстив тренеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.