Зважені та щасливі

На проекті відбудеться останній бій за місце у фіналі

На проекті «Зважені та щасливі» залишилося п’ятеро учасників, які дійшли до 17 тижня: Руслан, Наташа, Ксенія, Алла та Саша. Їх чекає останній бій, який визначить фіналістів. Всі вони були впевнені в своїх силах і готові до боротьби за місце у фіналі, поки не почули, яким буде їхнє останні випробування.

IX2B7460

На початку тижня учасників привезуть на дах хмарочоса і оголосять, що саме тут відбудеться їх останній конкурс. Завдання – пройти по тонкому тросу між двома будівлями. Їх висота – 90 метрів, довжина троса – 75 метрів. Почуте повалить учасників в шок. Істерика почнеться навіть у найсильніших!

Читайте також:

Руслан, який не відмовлявся від жодного з випробувань і більшість з них виграв, злякається не на жарт і почне підбивати інших учасників зірвати конкурс. Ціна відмови від участі +3 кг на ваги, що рівносильно вильоту з проекту. Чи зможе він перебороти свій страх? Хто подолає себе і пройде над безоднею? А для кого випробування закінчиться, так і не розпочавшись? Головна інтрига тижня: хто покине проект за крок до фіналу? А хто увійде до трійки переможців?

Не пропустіть вирішальний випуск проекту сьогодні, 17 грудня, о 20:00 на СТБ!

Video: На проекте состоится последний бой за место в финале

Главная интрига недели: кто покинет проект за шаг до финала? А кто войдет в тройку победителей?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.