Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков подолав страх висоти на очах своєї команди

В’ячеслав Узєлков зізнався перед своєю командою і всією країною, що боїться висоти. «У мене такий комплекс, але я спробую його побороти разом з вами», – сказав тренер проекту «Зважені та щасливі». Він щодня допомагав своїм підопічним справлятися з їх страхами, лінню і невпевненістю в собі, а тепер вирішив на власному прикладі показати, що все можливо.

tghj

На В’ячеслава надягли необхідне спорядження, камеру, і через всього декілька секунд тренер стрибнув вниз. Він тримався молодцем і майже не показав свої емоції. Після стрибка спортсмен розповів про пережиті відчуття: «Якщо чесно, стрибок не був страшний. Коли ти летиш, то не розумієш нічого».

Читайте також: Семья Керсановых рассказала о жизни после проекта

Слідом за своїм наставником рвався стрибнути Руслан, один з найсильніших чоловіків сезону. Він завжди доводив, що програш – не для нього, і йому все під силу. Особливо старанно чоловік намагався пояснити дружині, що не можна здаватися і потрібно йти до кінця. Проте цього разу страх взяв верх над ним, і він відмовився стрибати. Руслан кілька разів піднімався на міст, але все ж не зміг перебороти себе.

Видовищний стрибок тренера проекту В’ячеслава Узелкова дивіться в ВІДЕО:

Video: Вячеслав Узелков преодолел свой страх высоты на глазах у своей команды

Вячеслав каждый день помогал подопечным справляться с их страхами, ленью и неуверенностью, а теперь решил собственным примером показать, что все возможно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.