Зважені та щасливі

Проект покинула учасниця після п’ятого потрапляння під жовту лінію

У зоні ризику на сьомому тижні знову опинилася Оля з родини рожевих, а також сестри з червоної команди. Кожна з жінок повідала свою історію і зазначила, чому саме їй потрібно залишитися на проекті. Учасники були дуже злі на Олю, адже вона вп’яте потрапила під жовту лінію, і кожного разу до цього виходила сухою з води.

fhgd

«Ти повинна мислити по-іншому. Вона не винесла ніяких уроків, якщо каже – зірвуся», – не розуміла поведінки учасниці Оксана з коричневої команди. Саша Реп’янчук порівняв результати Віки та Олі, сказавши, що «рожева» сестра шкодує себе і багато їсть, якщо скидає так мало ваги.

Читайте також: Математика ідеального тіла від Світлани Фус

Виявилося, що Оля ображається на команди за те, що вони її не будили на ранкові тренування. Петро Керсанов дуже обурився такою претензією: «Хто за тобою буде ходити? Чого ми винні? Це не дитячий табір».

hhrr

Учасники довго розмірковували, як вчинити: прибрати суперників, які будуть їм заважати на проекті, або залишити тих, кому худнути життєво необхідно і важливо. Історії сестер з червоної сім’ї більше зворушили учасників, і команди вирішили дати їм шанс залишитися на проекті далі. Велика частина голосів прозвучала проти Олі, і вона покинула проект. Найбільше вона не очікувала голосу зелених, які її не підтримали. «Я в вашу віру не вірю, дуже прикро, я сподівалася на вас, а ви не дали мені другий шанс». «Ми їй давали не один шанс», – відповіла Алла.

Чому Оля образилася на команди, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Проект покинула участница после пятого попадания под желтую линию

Голосование стало почти единогласным, и участники отправили домой Олю из розовой команды.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.