Зважені та щасливі

Руслан зізнався, що все життя навколишні були проти нього

Сьомий тиждень проекту «Зважені та щасливі» почалася з нічного конкурсу на березі річки. Команди зустрілися, щоб почути правила випробування, але їх чекала несподівана новина: ті, хто програє конкурс, зважити вже завтра! «Якщо я за тиждень показую мінус два, то я боюся, що мій результат буде нуль», – злякалася Оля з рожевої команди.

hgf

Щоб уникнути незапланованого зважування, потрібно спалити прапор суперника. Досягти мети можливо, якщо перші заповнити 50-літрову бочку конкурента водою, таким образів переваживши чашу терезів і піднявши вогонь до прапора. «Ми відразу дізнаємося, хто точить на нас зуб», – поділилася Наташа з коричневої команди. Руслан, її чоловік, зізнався, що звик до того, що звичайно оточення проти нього. Така ситуація почалася ще в дитинстві, коли його дражнили, але він силою відстоював свою честь. Чоловік був упевнений, що всі команди будуть лити воду саме їм.

Читайте також: Аніта Луценко провела змагання між Женею і Русланом

Однак учасники обрали собі інші цілі і намагалися вибити з колії різні команди. Як і раніше позбутися коричневих хотіла «синя» сім’я, але у них нічого не вийшло. “Що я можу зробити? Сподіваюся, ще будуть конкурси, на яких я його зможу поламати », – засмутився Женя. У підсумку синім, червоним і Оле з рожевих доведеться стати на ваги вже на наступний день.

Проти кого боролися команди на першому конкурсі, дивіться тут:

Video: Руслан признался, что всю жизнь окружающие были против него

Руслан, признался, что привык к тому, что обычно окружающие против него. Мужчина был уверен, что все команды будут лить воду именно им.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.