Зважені та щасливі

Учасники проекту кардинально змінили свою думку про Георгія

Останнім випробуванням шостого тижня на проекті «Зважені та Щасливі» стала боротьба переможеного клану за право залишитися в таборі. Червона, синя і жовта команди повинні були вибратися з ями глибиною в кілька метрів. Їм були надані інструменти, які допоможуть учасникам вибратися з пастки: один на всіх канат та мішки для опори. Сім’ї мали самостійно вирішувати, як розділити мотузку на всіх. «У всіх є шанс вилізти», – зазначила Аня Цинцадзе.

ou

Переможений клан відтепер переставав бути одним цілим, а розпадався на окремі команди. Кожна сім’я, яка брала участь у битві слабких, мала право як допомогти іншій, так і не подати руку решті учасників.

Жовта команда, ізгої шостого тижня, сподівалися на те, що зможуть протистояти супротивникам. Ані вдалося вибратися нагору за допомогою чоловіка, і їй ніхто не завадив. «Ми ж не звірі, а люди», – сказала Віка з червоної сім’ї.

Читайте також: Команди посміялися над зарозумілістю Ані і Георгія

Всі спроби Георгія вилізти з ями закінчилися фіаско – його просто не пускали до каната. «Йому ніхто плече не підставив і руки не подав», – пояснив Женя. Учасник синіх щосили допомагав «червоній» Вікі, адже тільки з її допомогою він вибрався з пастки. Навіть Георгій, якого не любив весь табір, допоміг їй потрапити наверх. Сам чоловік залишився внизу і програв.

«Мені було шкода жовту команду», – засмутилася Алла Репьянчук. Всі учасники змінили думку про Георгія, сказавши, що він не пропаща людина і вчинив по-чоловічому. Команди прийняли рішення, що піти з табору повинна Аня, але її чоловік захотів піти разом з нею.

Відчайдушну боротьбу за право залишитися на проекті дивіться тут:

Video: Участники проекта кардинально изменили свое мнение о Георгии

Проигравшие команды должны были выбраться из ямы глубиной в несколько метров. Георгий не смог выбраться, но помог сделать это другим. Участники сказали, что он поступил по-мужски.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.