Зважені та щасливі

Учасники нагодують суперників шкідливою їжею

На проекті «Зважені та щасливі» шостий тиждень стане одним із найскладніших за весь сезон. Сім’я з імунітетом на два тижні і владою над іншими участниками отримує право набрати свою команду. Таким чином, сім’ї поділяються на два клани, які повинні вирішити, хто з них сильніший.

re

Коричневі йдуть на хитрість, щоб ще довше протриматися на проекті: об’єднуються зі своїми ворогами – синьою командою. Призом для переможців стає довгоочікуваний дзвінок рідним по телефону.

Команди зіткнуться із сильною спокусою: випробуванням їжею, яке не витримають деякі учасники. Хто з товстунів не зможе встояти перед спокусою, і як це відобразиться на вагах? Сім’ям належить пройти ще одне складне випробування шостого тижня – вибір тренерів. Рішення команд здивує своєю несподіванкою.

Переможену клану доведеться пережити одну з найстрашніших битв сезону, адже їм потрібно буде вилізти з глибокої ями, а допомагати учасники можуть тільки за власним бажанням, адже кожен – сам за себе. Кого сім’ї не захочуть бачити в таборі «Зважених», і чому випробування доведе учасників до істерики?

Чи зможуть учасники витримати складне випробування, дивись у четвер, 1 жовтня, о 20:00, на СТБ.

Video: Участники накормят соперников вредной едой

Команды столкнутся с сильным соблазном: испытанием едой, которое не выдержат некоторые участники. Им также предстоит выбираться из глубокой ямы и выбирать себе тренеров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.