Зважені та щасливі

Проект «Зважені та Щасливі» покинули відразу чотири людини

На п’ятому тижні в таборі «Зважених» учасникам довелося нелегко. Вони боролися за право отримати імунітет відразу на 2 тижні. Після запеклої і важкої боротьби перемогу здобула сім’я коричневих. Саме вони вирішували, хто з тих, хто потрапив під жовту лінію, залишить проект.

Участь у проекті «Зважені та Щасливі» на п’ятому тижні закінчили 4 людини: Таня з рожевої команди, Катя з родини фіолетових, Андрій з команди помаранчевих і Любов з червоної сім’ї.

Коричневі пояснили свій вибір кожному учаснику. Вони вирішили, що Тані потрібно поїхати додому, оскільки у неї четверо маленьких дітей вдома. Червоні самі висловили думку, що найкраще піти додому матері двох доньок, Любові. Вони сказали Руслану: «Спасибі, що прислухалися до нас. Це правильне рішення. Хай щастить”.

З фіолетової команди залишилася тільки Катя, тому вона змушена була покинути проект. А серед помаранчевих учасників коричневі обрали Андрія, адже у нього були проблеми зі здоров’ям, і він вже досить скинув ваги, щоб худнути далі в домашніх умовах.

За якими ще причин коричневі так розпорядилися своїм правом, дізнайся тут:

Video: Проект «Зважені та Щасливі» покинули сразу четыре человека

частие в проекте «Зважені та Щасливі» на пятой неделе закончили 4 человека: Таня из розовой команды, Катя из семьи фиолетовых, Андрей из команды оранжевых и Любовь из красной семьи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.