Зважені та щасливі

Коричнева команда шляхетно вчинила на зважуванні

Зважування боялися всі учасники табору «Зважених» через те, що проект повинні були покинути відразу 4 людини. Хто це буде – не знав ніхто, адже рішення приймала тільки коричнева сім’я.

dgsj

«Це зважування – найбільш хвилююче для всіх», – поділилася Оля з рожевої команди. Прийшов час озвучити, кому переможці п’ятого тижня віддають бонус і антибонус. Сині думали, що вони отримають плюс на свої ваги, адже вони з коричневими не порозумілися цього тижня.

Руслан озвучив рішення команди: «Ми вирішили не віддавати нікому. Щоб не було ні кращих, ні гірших. Подивимося, хто як 5 тижнів займався. Нехай всі розраховують на свої сили ».

Більшість команд зраділо такому результату подій. «Відмінні люди, правильно прийняли рішення», – сказала Віка із сім’ї в червоних футболках. «Шляхетний вчинок. Хто як працював, той так і отримав», – погодився з нею Олександр.

Проте знайшлися й незадоволені учасники. Оля з команди рожевих вирішила, що коричневі просто зняли з себе відповідальність, адже багато хто потребував бонусів. Аня з команди жовтих теж була роздратована: «Навіть мізків не було вирішити, кому дати плюс, в кому – мінус». Ведуча проекту зазначила, що поважає їх вибір, але попередила: не всі учасники будуть такими ж благородними.

 Як ще відреагували команди на рішення Руслана, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Коричневая команда совершила благородный поступок на взвешивании

Лидеры пятой недели могли дать участникам плюс и минус на весы. Они решили не отдавать никому ни бонус, ни антибонус, чем удивили команды.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.