Зважені та щасливі

Команди посміялися над зарозумілістю Ані і Георгія

На зважуванні сталося те, чого ніхто не очікував. Всіма нелюбі учасники жовтої команди показали чудовий результат. Георгій скинув 5 кілограмів, а Аня, його дружина, цілих 6. «Вони як працюють, так і скидають», – прокоментував те, що трапилося, В’ячеслав Узєлков.

dgsj

Аня подякувала тренеру і дієтологу Світлану Фус. За її словами, вона очікувала такої результат. «Це чарівники, які творять дива. Для короля з королевою – це якраз царські мінуси», – сказала учасниця. У кімнаті для зважування прозвучав гучний сміх. Всім учасникам вже давно набридли випадкі жовтих, яких всі вважають вискочками і лицемірами.

«Не сміши мене», – посміялася Катя з фіолетової команди. «Це маразм повний. Вони клоуни», – висловив свою думку Женя з синьої родини. «У них вежу звело. Це горе нації», – сказала Віка з родини червоних. «Прошу вибачення у всіх, товариші», – посміхнувся після зважування Георгій. Він радів, що в одну секунду поламалися всі плани інших учасників.

У результаті під жовту лінію потрапили чотири команди: рожева, фіолетова, червона і помаранчева. З кожної сім’ї повинна була піти одна людина.

Як повела себе Аня на зважуванні, дивись тут:

Video: Команды посмеялись над высокомерием Ани и Георгия

На взвешивании произошло то, что никто не ожидал. Всеми нелюбимые участники желтой команды показали чудесный результат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.