Зважені та щасливі

Всі учасники проекту незлюбили жовту команду

П’ятий тиждень проекту «Зважені та Щасливі» стане складним випробуванням для всіх сімей. Команди боротимуться за головний приз – імунітет для всієї родини на цілих 2 тижні. Під жовту лінію потраплять відразу 4 родини.

fdasdfa

Сенс конкурсу полягає в тому, щоб першими дотягнути бочку вагою в 30 кг (для однієї людини) до лінії фінішу. Переможці можуть віддати бонуси і антибонуси іншим командам. Сім’я, яка впорається першою, переріже канат суперникам і підвищить свої шанси на отримання імунітету. Ще три сім’ї, які прийдуть наступними, теж зможуть поборотися за приз.

Терпінню учасників прийшов кінець, і вони перейшли у відкриту ворожнечу з жовтою командою. Сім’ї назвали Аню і Георгія лицемірами і сказали, що вони їм набридли. «Ці люди недостойні тут бути. Вони зробили все, щоб споганити настрій у всьому таборі », – розповіла Катя з команди фіолетових. «Це лукава команда», – підтвердив Женя з синьої родини і додав, що не хотів би бачити імунітет у їхніх руках. Георгій зрозумів поведінку учасників по-своєму. Він зазначив: «За будь-яких обставин зливають найсильніших».

Як учасники відгукувалися про жовту команді і хто більше всіх хоче отримати приз, дізнайся в ВІДЕО:

Video: Все участники проекта невзлюбили желтую команду

Терпению участников пришел конец, и они перешли в открытую вражду с желтой командой. Семьи назвали Аню и Георгия лицемерами и сказали, что они им надоели.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.