Зважені та щасливі

У проект повернулася переможниця минулого сезону Юлія Фоміна

Провести один з конкурсів, а також тренування з учасниками запросили Юлію Фоміну, переможницю четвертого сезону «Зважені та Щасливі». Вона прийшла на проект з вагою 118 кілограмів, і позбулася 54-х відсотків ваги. «Красуня і молодець, що тримається в такій вазі. На цю людину хочеться рівнятися», – поділилася Іра з червоної команди.

789

«Очі раділи. Все-таки є шанс схуднути, і це все правда», – розповіла про свої враження Оля з команди рожевих. Чоловіки теж не залишилися осторонь при вигляді стрункою і красивої Юлії Фоміної. «Вона приклад для наслідування», – зазначив Петро з синьої родини.

Дівчина розповіла про умови конкурсу, в якому учасники повинні бігти по колу у зв’язці, борючись з перешкодами. Їм потрібно швидше наздогнати суперника і зірвати прапор з його спини. У той же час потрібно стежити за тим, щоб інші учасники не наздогнали їх.

У підсумку змогли пройти випробування коричнева і зелена команди. Руслан прокоментував виграш зелених тим, що перед ними були 2 команди, які першими попалися коричневій команді на шляху, а зеленим просто пощастило.

Протистояння чотирьох найсильніших команд дивіться в ВІДЕО:

Video: В проект вернулась победительница прошлого сезона Юлия Фомина

Провести один из конкурсов, а также тренировку с участниками пригласили Юлию Фомину, победительницу четвертого сезона «Зважені та Щасливі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.