Зважені та щасливі

Синя сім’я готова помститися коричневій команді

Ми продовжуємо спостерігати за учасниками проекту «Зважені та Щасливі», які борються із зайвою вагою і командами-суперниками. Першими з головним завданням цього тижня впоралися коричневі. Вони отримали шанс позбутися головного суперника на проекті.

gsdfdgfs

За рішенням команди, вони перерізали канат і тим самим прибрали з конкурсу синю сім’ю. Сам Руслан, лідер коричневої команди, заперечував, що зробив це через те, що вважає їх своїми суперниками. «Я вважаю, що вони нам не суперники. Якщо ми з кумою притягли бочку першими, то всі козирі у нас у руках. Нехай відпочинуть трохи», – прокоментував свій вчинок Руслан.

Женя з синьої родини дуже засмутився і пообіцяв тепер намагатися вибити з боротьби коричневих. «Я щосили тягнув бочку, і мене за півметра до фінішу зупиняють. Я не знаю, чому вони так зробили», – розповідав учасник.

У підсумку переможцями першого випробування стали 4 команди: коричнева, зелена, червона і рожева. Решту найсильніші сім’ї прибрали з гри.

Аніта Луценко провела жорстке тренування зі своїми підопічними. Вона дала зрозуміти Каті з фіолетової команди, що дівчина може бути сильною. «Величезна кількість людей буде дивитися на тебе і думати, що вони можуть змінитися. Ти будеш красунею», – сказала тренер учасниці. Сама Катя погоджується з її звинуваченнями і не вірить у себе. Слова Аніти підстьобнули дівчину, і учасниця пообіцяла, що зможе схуднути.

Як команди боролися за перемогу в конкурсі, дивіться тут:

Video: Синяя семья готова отомстить коричневой команде

По решению команды, коричневые перерезали канат и тем самым убрали из конкурса синюю семью, что очень разозлило Женю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.