Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков розповів, що команда зелених їсть каструлями

У процесі зважування багато команд показали дуже гідний результат. Приміром, сині і помаранчеві отримали похвалу від своїх тренерів, оскільки вони стараються і роблять все, щоб досягти мети.

зеленый

Учасники знову негативно відгукнулися про сім’ю жовтих. Виявилося, що їх не любить весь табір «зваження». «Аня надто себе звеличувала», – розповіла Оксана з коричневої родини. Вона поділилася, що Георгій запитував її, чому у всіх таке до них ставлення. Жінка відповіла, що без дружини він нормальний, а з нею – інша людина. Катя підтвердила слова Оксани, сказавши: «За один місяць настільки споганила собі репутацію, що весь табір її ненавидить!».

Коли прийшла черга зеленої сім’ї стати на ваги, учасники та тренери були не здивовані їх результатом. Зелені скинули всього 3 кілограми на трьох. Такий підсумок прокоментував В’ячеслав Узєлков. «Вони втратили страх. Вони тупо жеруть і мало тренуються. Вони їдять каструлями! Саша – це «свінопотам», я не можу його назвати по-іншому. До зали прийшов – я не можу, не буду. Додому! »- розлютився тренер.

Навіть самі учасники помітили, що Саша дуже ледачий і шкодує себе. «Він каже – я себе люблю. Якщо трохи щось болить, він не тренується, а обід йому носять в ліжко », – розповіла Оля з команди рожевих. Результат зелених привів їх під жовту лінію, де до них приєдналася жовта сім’я.

Що ще В’ячеслав Узєлков розповів про команду зелених, дивіться в ВІДЕО:

Video: Вячеслав Узелков рассказал, что команда зеленых ест кастрюлями

Вячеслава Узелкова очень разозлило поведение Александра из зеленой команды. По словам тренера, участник слишком много ест и ленится.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.