Зважені та щасливі

Дитина пошкодувала учасницю з травмою і пішла до команди суперників

Кожна сім’я повинна залучити дитину на своє тренування. Для цього вони можуть проявити фантазію і переконати, що саме вони найкраще допоможуть підопічним скинути зайву вагу. Тренери дали підказки своїм командам, як зацікавити маленьких учасників.

5 часть2

«Для мене це важливо – з ким займатися. Я все одно буду віддавати однієї з команд свої кілограми», – поділився враженнями Діма. «Приколюйтеся, і дитина буде вашою», – порадила Аніта Луценко своїм сім’ям. Ігор Обухівський та В’ячеслав Узелков теж наполягли, що тренування повинно проходити в ігровій формі.

Серед жовтих і червоних Діма вибрав жовтих. «Вони добрі й веселі», – пояснив свій вибір хлопчик. Евеліна вибирала між синіми і Катею з команди фіолетових. Катя постаралася привабити дитину макареною та іншими танцювальними вправами, але дівчинка вибрала іншу команду. «Я вибрала синіх, бо найголовніше – схуднути». Каті Евеліна сказала, що пошкодувала її хвору ногу.

За розташування Даші боролися зелені та помаранчеві, і дівчинка вибрала других. «Саша проявив творчість, чим дуже мене здивував», – поділилася Аніта Луценко. Ваня вирішив приєднатися до коричневих, бо йому сподобався Руслан. Чоловік дуже хотів відчути себе батьком хлопчика.

Як діти вибирали, у кого будуть займатися, дізнайся у ВІДЕО:

Video: Ребенок пожалел участницу с травмой и ушел в команду соперников

Дети выбирали, с кем будут тренироваться. Для этого участники пытались всячески завлечь их. Одна из девочек пошла в команду синих, так как пожалела Катю с травмой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.