Зважені та щасливі

Несподіваний вибір дітей здивував учасників та тренерів

У проекті «Зважені та шасліві» прийшов час контрольного зважування, якого дуже боялися діти. Першим зважився Діма, підопічний жовтої та червоної команд. «Я добре працював, все виконував», – сказав хлопчик, сподіваючись на хороший результат. Він схуд на 2 кілограми і віддав їх червоній родині. Георгій поділився, що це він сказав Дмитру віддати свої кілограми червоним. Сам хлопчик пояснив свій вибір тим, що мамі і донькам важче худнути.

взешив

Евеліна, яка тренувалася під керівництвом синіх і фіолетових, скинула 2 кілограми. Дівчинка вирішила віддати скинуті кілограми синьій родині. «Сама б я не змогла робити те, що робила на тренуваннях. Мені тут допомагають », – розповідала вона. Катя була майже впевнена, що вона отримає бонус, і сказала, що Евеліна поступила нечесно.

«Я боялася, що мало скину», – говорила перед зважуванням Даша, але її побоювання не виправдалися: вона скинула 3 кілограми. Дівчинка вибирала між помаранчевими і зеленими, і свій бонус вона вирішила віддати команді зелених.

Ваня, підопічний коричневих і рожевих, боявся виходити на ваги: ​​«Я сильно переживав, не відчував, що схуд», – але в підсумку він скинув 3 кілограми. «Я вважаю, тиждень пройшов не дарма. Це був наш спільний успіх », – порадів разом з хлопчиком Руслан з коричневої родини. За словами хлопчика, йому сподобалися дві команди, але він віддав бонус коричневим, бо в Наташі була зламана рука.

Як діти робили свій вибір, дивіться тут:

Video: Неожиданный выбор детей удивил участников и тренеров

Во время взвешивания дети делали выбор, кому отдать свои сброшенные килограммы. Многие из них сделали неожиданный выбор, чем удивили всех присутствующих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.