Зважені та щасливі

На четвертому тижні шоу покинув учасник жовтої команди

У складі жовтої команди проекту «Зважені та щасливі» було троє людей: подружжя Анна і Георгій Цинцадзе, а також їхній кум Юрій. Головною метою приходу сім’ї на проект стало бажання сім’ї Цинцадзе мати дитину, адже лікарі сказали, що проблема в зайвій вазі. Чоловік Ані пішов разом з нею, адже за правилами проекту у п’ятому сезоні беруть участь цілі родини. Юрій, кум подружжя, вирішив піти з ними, щоб підтримати їх, а також поправити своє здоров’я.

последняя часть

За місяць перебування на проекті між членами сім’ї часто виникали розбіжності, і зазвичай слабким і зайвим опинявся Юрій. Під кінець четвертого тижня виявилося, що він часто розповідав іншим учасникам, що незадоволений своєю компанією і вважає своїх напарників не надто хорошими людьми.

На битві слабких від сім’ї брав участь один представник команди. У жовтій сім’ї бути лідером знову зголосився Георгій. Він слабо боровся і програв. Учасники були впевнені, що він піддався супернику, щоб позбутися Юрія. У підсумку подружжя Аня і Георгій одноголосно проголосували за те, щоб проект покинув кум.

Чи справедливо Юрій покинув проект, дізнайся, подивившись ВІДЕО:

Video: На четвертой неделе шоу покинул участник желтой команды

на четвертой неделе проект «Зважені та щасливі» покинул участник желтой команды Юрий Федоренко. Команды считают, что он стал жертвой хитрого плана Георгия.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.