Зважені та щасливі

Команда сама позбулася одного свого учасника

На битві слабких один член сім’ї біжить по болоту, а суперники намагаються зупинити їх за допомогою брандспойтів. Від зеленої команди виступив Олександр, який зазвичай не брав на себе відповідальність, а від жовтих боротися вирішив Георгій.

последняя часть2

Учасники підтримували зелених. Більшість сімей недолюблюють жовту команду, оскільки вважають їх занадто самовпевненими і навіть нахабними. «Нехай знімає свою корону і шурує додому», – висловилася Наташа з родини в коричневих футболках про Аню з жовтої команди.

«Буду бігти, як зможу, все одно добіжу. На мені теж лежить відповідальність », – налаштовувався на боротьбу Олександр із зеленої команди. Алла, його дружина, нагадала, що це битва слабких, тому важливо прийти першим. Конкурс проходить під дружних регіт учасників, адже учасники падали, сміялися і вимащувалися болотом.

Члени команд думали, що перемогу здобуде Георгій, адже він завжди позиціонував себе як лідера. У підсумку перемогу здобув Саша з команди зелених. «Ти зміг, ти найкращий», – кричали і аплодували йому родини. «Це перша самостійна перемога. Перемагати завжди приємно », – радів Олександр.

Члени команд запідозрили, що жовта команда піддалася зеленим, щоб позбутися Юрія, їхнього кума. Все сталося через те, що він виступав проти Ані і Георгія. «Він усім їхню біографію розклав, покопався в мізках всіх команд», – розповів Руслан з команди коричневих. На обговоренні подружжя вирішило, щоб йшов Юрій. Йому нічого не залишалося, як погодитися.

Як учасники боролися за перемогу, дивіться у ВІДЕО:

Video: Команда сама избавилась от одного своего участника

На битве слабых участвовали желтая и зеленая команды. Выиграл Саша из зеленой семьи. Стало понятно, что участники желтой команды специально проиграли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.