Зважені та щасливі

Євген Злобін навчив учасників готувати корисні солодощі

Боротьбу за приз тижні почали сині з Евеліною. За станом здоров’я Катя з родини фіолетових не змогла брати участь у конкурсі. У процесі проходження дистанції стало ясно, що синя команда не зможе впоратися з випробуванням. Вся надія лягла на плечі маленької Евеліни. Вона майже дійшла до кінця, але несподівано зірвалася, чим дуже засмутилася.

4 вып

«Дуже сильно боліли руки і ноги. Це важко. Я зірвалася і злякалася », – розповідала Евеліна. Маленька учасниця не здалася і знову залізла на драбину, після чого в неї все вийшло, і вона зірвала прапорець. «Смілива дівчинка», – сказали про Евеліну учасники.

Тим часом на дітей чекала спокуса – солодощі. Їх завели до кімнати, в якій стояв стіл з безліччю ласощів. Це була перевірка: чи зможуть вони втриматися і не з’їсти смачні тістечка? Всі діти не доторкнулися до солодощів, тільки Ваня ніяк не міг відійти від столу. Побачивши це, з ним вирішив поговорити Руслан. Він пояснив хлопчикові на своєму прикладі, до чого призводить любов до шкідливих продуктів.

Допомогти дорослим і дітям з вибором солодких і корисних страв вирішив переможець шоу «МастерШеф-4» Євген Злобін. Він навчив дві команди готувати низькокалорійний десерт, в чому їм допомагав Ваня. «Я їм підказав. Все в їхніх руках», – був задоволений своєю роботою Євген. Після майстер-класу хлопчик пригостив усіх хлопців та дівчат смачною стравою.

Майстер-клас від Євгена Злобіна дивіться тут:

Video: Евгений Злобин научил участников готовить полезные сладости

Победитель "мастерШеф-4" научил участников готовить низкокалорийные десерты.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.