Зважені та щасливі

Дві команди забули про заняття з дитиною

Після ігрових та силових тренувань учасників з дітьми настав час отримати приз тижня – листи від рідних. Звісточки з дому отримали не всі, а тільки ті, хто впорався з першим випробуванням тижня. Жовті прочитали лист від сина Ані.

6 часть

«Воно додало мені величезні сили», – плакала учасниця. Оксана з команди коричневих отримала листа від дочки і чоловіка, що теж дуже зворушило її. Червона команда дізналася новини від чоловіка, брата і племінниці жінок.

Жовті та червоні борються за гарне ставлення до них їх маленького друга. Доходить до того, що вони не ходять разом гуляти і намагаються нагодувати дитину своєю стравою, яке вважають більш корисною, ніж їжа суперників.

Учасники поділилися, що Даша, підопічна зелених і помаранчевих, залишилася одна. «Мені здається, що Даша кинута. Вчора вона тренувалася з нами», – поділилася Наташа з команди коричневих. «Ми займаємося дитиною, як можемо», – виправдовувався учасник помаранчевої родини. Сама дівчинка зізналася, що з нею займалися всього один раз. В’ячеслав Узєлков поговорив з командами, давши поради, як спілкуватися з дитиною.

Що учасникам написали рідні і чому про Даші забули її наставники, дізнайся тут:

Video: Две команды забыли о занятиях с ребенком

Участники поделились, что Даша, подопечная зеленых и оранжевых, осталась одна. Сама девочка рассказала, что с ней почти никто не занимался.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.