Зважені та щасливі

Хто піде з проекту цього тижня, вирішать діти

На четвертому тижні в табір проекту «Зважені та щасливі» приїдуть діти, які теж хочуть схуднути. Разом з учасниками вони будуть тренуватися, правильно харчуватися і проходити випробування. Вісім сімей проекту візьмуть під опіку чотирьох вихованців, тобто по дитині на дві сім’ї. На зважуванні свої скинуті кілограми кожна дитина може віддати тільки одній із сімей. Який – вона вибирає сама в кінці тижня. Завдання сімей – допомогти дітям скинути якомога більше кілограмів, а також – завоювати довіру дитини. Кожна з команд вибере свій спосіб боротьби за дитячі серця.

4 вып

На конкурсі саме діти змагатимуться за бонуси. Їх вони разом зі скинутими кілограмами можуть віддати родині, яка їм більше сподобається. Разом з дитиною на висоту в 10 метрів по хисткій драбині повинні забратися і члени двох її сімей. Сім’ї та їх маленький учасник будуть з’єднані одним тросом. У такій міцній зв’язці вони і будуть долати дистанцію. Головна інтрига: чи поборють діти страх висоти? Чи потягнуть їх слабкі члени сімей вниз і чи будуть чекати їх сильні учасники на сходах?

На спільному тренуванні діти зроблять свій перший вибір: з якою родиною вони будуть тренуватися протягом тижня. Команди разом зі своїми тренерами мають презентувати комплекси вправ так, щоб зацікавити дитину.

У таборі на дітей чекатимуть спокуси, майстер-клас від переможця шоу «МастерШеф», а також численні інтриги в боротьбі за їхню прихильність. Дві жінки не поділять одну кухню, хтось вирішить дружити з підопічною, а не тренувати, а одна з родин завчасно опустить руки в поєдинку за дитину. Остаточний вибір дітей на зважуванні здивує багатьох …

Не пропусти протистояння дорослих і дітей 17 вересня, у четвер, о 20:00, на СТБ!

Video: Кто уйдет из проекта на этой неделе, решат дети

На четвертой неделе в лагерь проекта приедут дети, которые тоже хотят похудеть. Вместе с участниками они будут тренироваться, питаться и проходить испытания.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.