Зважені та щасливі

Враження про клітку в відеощоденнику учасників

Найсильніші учасники команд у проекті «Зважені та щасливі», за умовами цього тижня, мали провести деякий час в клітинах. Перебувати там їм довелося до тих пір, поки вони не відпрацюють отримане на першому конкурсі кількість калорій. Учасникам довелося нелегко, адже їм довелося їсти, спати і тренуватися в замкнутому просторі.

Оля з команди рожевих розповіла, що провела несолодке ніч і замерзла, але все одно старається і тримається. Її сестра, Таня, часто приходить її підтримати.

1 dff

Катя з команди фіолетових поскаржилася, що прокидалася 3 рази за ніч: «Комарі закушували, роса під ранок – жахливе відчуття, але я все витримаю». Женя з родини синіх жартома назвав свого батька ніндзя, коли той виконував вправу. Це дуже повеселило учасників.

Іра з червоної команди теж скаржилася на комарів і умови в клітці: «Це щось надприродне. Мокро, холодно, твердо. Думаю, далі зможу витримати».

«Що за зйомка незапланована?», – запитував Олександр з помаранчевих в жартівливому образі, чим смішив всіх навколо.

«Я їм вдома такий вольєр зроблю за те, що вона хворіє, а інша воду розливає», – пригрозив своїм тіткам роман з блакитної команди.

Що ще відбувалося за кадром, дивіться у ВІДЕО:

Video: Впечатления о клетке в видеодневнике участников

Участники делятся впечатлениями о клетке в своих видеодневниках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.