Зважені та щасливі

Учасниця «Зважені та щасливі» розповіла про свою судимість

У свіжому випуску проекту учасникам належало деякий час провести в замкнутому просторі – клітках. Аню із жовтої команди це дуже налякало, адже стало нагадкою про неприємний етапі її життя. «Я сиділа в двох колоніях, був місяць свободи, і потім знову попалася. 14 років тому ви б навіть у ліфті зі мною не проїхалися. Я була дуже поганою людиною. Я була кишенькової злодійкою ». Вона поборола наркотичну залежність, змогла виправитися завдяки підтримці батьків.

Романа з команди блакитних теж зламала клітка – він дуже скучив по маленькому синові. «Розлучення з дитиною, яку ти давно чекав, дуже важке», – поділився учасник.

У цей час найслабші учасники щосили тренувалися зі своїми наставниками. В’ячеслав Узєлков навіть змусив Наталю з команди в коричневих футболках його побити, що її дуже розсмішило. Вона боксувала, а тренер вчив учасницю: «Навчись бути сильною і не здавайся». Після успішних занять Наталя зробила правильні висновки: «Я злилася сама на себе, що даю слабинку. Якщо мені треба, я дійду до кінця ».

Як випробування вплинуло на бойовий дух учасників, дізнайся в ВІДЕО:

Video: Участница «Зважені та щасливі» рассказала о своей судимости

Участники проходили испытания в клетках, которые напомнили одной из них о опыте нахождения в тюрьме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.