Зважені та щасливі

Учасники проекту обмінялися взаємними образами

Відпрацювання калорій в клітках закінчили перші команди. Швидше за всіх позбулися покарання жовта команда: «Тепер ми зрозуміли, що можемо худнути і в замкнутому просторі. Не треба мислити і мріяти, потрібно стати і зробити ». Стало помітно, що між коричневими і жовтими побудовані натягнуті стосунки. Жовті обізвали суперників мишами, а коричневі їх – клоунами та іншими неприємними словами. Команди зовсім не хочуть спілкуватися одна з одною.

Ігор Обухівський згадав шкільні роки і влаштував підопічним тренування з елементами карате. Він зазначив: «Важливо виховати в собі силу волі і вирости над собою». Учасники залишилися задоволені, хоч їм незвичайне заняття далося дуже нелегко.

Другим клітку покинув учасник з помаранчевої команди, незабаром до нього приєдналися зелені й сині. Катя з команди у фіолетових футболках вивихнула ногу і була змушена зупинити участь у конкурсі. Потім калорії відпрацювала Оля з рожевих, а одними з останніх стали коричневі. У клітках залишилися ще двоє учасників.

Як учасники відпрацьовували калорії на швидкість, дивіться тут:

Video: Участники проекта обменялись взаимными оскорблениями

Отработку калорий в клетках закончили первые команды. Желтые и коричневые не поладили и обменялись взаимными оскорблениями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.