Зважені та щасливі

Учасник проекту пішов додому, потягнувши за собою команду

На шоу «Зважені та щасливі» трапилася подія, якої не було за всю історію проекту. Один з учасників по своїй волі захотів повернутися додому ще до зважування. У нього не було травм або втрат вдома, але він не зміг побороти тугу за рідними, особливо за грудним сином. «Я готовий поїхати додому. Я залишив удома проблеми, які не повинен був залишати », – розповів Роман своєму тренеру.

vlcsnap-2015-09-08-14h52m11s133

«Я очікувала, що у нього є внутрішній дух, але стрижень виявився погнутим, – розчаровано відповіла Аніта, – я не хочу нічого їм розповідати і тренувати людей, які цього не хочуть». За умовами проекту на цьому тижні табір «Зважених» залишає ціла сім’я. Таким чином Роман потягнув вниз за собою і двох своїх тіток. Коли він розповів їм про своє рішення, ті засмутилися до сліз. «Він міг хоча б запитати, чи хочу я йти прямо зараз», – ледве змогла підібрати слова Ольга.

Аніта Луценко зайнялася підняттям самооцінки і сили волі у Андрія з помаранчевої команди. Йому завжди не вистачало сили духу, щоб досягати цілей. За допомогою тренера він зміг перевершити себе і виконати всі завдання на тренуванні.

Як члени блакитної команди відреагували на рішення Романа, дивіться у ВІДЕО:

 

Video: Участник проекта «Зважені та щасливі» ушел домой, потянув за собой команду.

Один из участников по своей воле захотел вернуться домой еще до взвешивания. По правилам должна была уйти семья, поэтому из-за него ушли и две его тети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.