Зважені та щасливі

Учасник проекту пішов додому, потягнувши за собою команду

На шоу «Зважені та щасливі» трапилася подія, якої не було за всю історію проекту. Один з учасників по своїй волі захотів повернутися додому ще до зважування. У нього не було травм або втрат вдома, але він не зміг побороти тугу за рідними, особливо за грудним сином. «Я готовий поїхати додому. Я залишив удома проблеми, які не повинен був залишати », – розповів Роман своєму тренеру.

vlcsnap-2015-09-08-14h52m11s133

«Я очікувала, що у нього є внутрішній дух, але стрижень виявився погнутим, – розчаровано відповіла Аніта, – я не хочу нічого їм розповідати і тренувати людей, які цього не хочуть». За умовами проекту на цьому тижні табір «Зважених» залишає ціла сім’я. Таким чином Роман потягнув вниз за собою і двох своїх тіток. Коли він розповів їм про своє рішення, ті засмутилися до сліз. «Він міг хоча б запитати, чи хочу я йти прямо зараз», – ледве змогла підібрати слова Ольга.

Аніта Луценко зайнялася підняттям самооцінки і сили волі у Андрія з помаранчевої команди. Йому завжди не вистачало сили духу, щоб досягати цілей. За допомогою тренера він зміг перевершити себе і виконати всі завдання на тренуванні.

Як члени блакитної команди відреагували на рішення Романа, дивіться у ВІДЕО:

 

Video: Учасник проекту пішов додому, потягнувши за собою команду

Один из участников по своей воле захотел вернуться домой еще до взвешивания. По правилам должна была уйти семья, поэтому из-за него ушли и две его тети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.