Зважені та щасливі

Учасник хоче, щоб його дружина стала стервом

Герої проекту «Зважені та щасливі» цього тижня вибирали найслабших учасників своїх сімей. За умовами тижня, якщо програє один учасник, то йде відразу команда. Від слабких залежить доля всіх. Вони будуть тренуватися самостійно, а їх результат або рятує, або губить всіх членів сім’ї.

При виборі слабких розгорілося обговорення: хто з учасників прийме на себе це звання. Коричнева команда вибрала Наталю. Глава сімейства зазначив: «Вона не думає про себе, і, як наслідок, про мене. Хочу, щоб вона стала дівчинкою-стервочкою».

Жовта команда вибрала Юрія, хоч він був не згоден з цим. З рожевих слабкою стала Таня, в блакитній команді – Роман, у синій – Олена, в помаранчевій – Андрій, фіолетових – Катя, яка сказала: «Я відчуваю відповідальність, і це додає мені сили старатися ». У зелених слабкою вибрали тещу, а в червоній – Вікторію.

Сильних учасників замикають в клітини. Там вони будуть тренуватися, спати і їсти в замкнутому просторі. Слабкі тримають за мотузку ємність з водою над головою сильних. Якщо слабкі першими упустять ємність, їх члени сім’ї повинні будуть відпрацювати 15 тисяч калорій, другі отримають покарання у 13 тисяч, треті – 11 тисяч і так далі до останніх, яким дістанеться всього 1 тисяча калорій.

Як відбувався вибір слабких учасників, і хто був не згоден з думкою своєї родини, дивіться в ВІДЕО:

Video: Участник хочет, чтобы его жена стала стервой

Герои проекта «Зважені та щасливі» на этой неделе выбирали слабейших участников своих семей. От слабых зависит судьба всех.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.