Зважені та щасливі

Тренер розлютилася на учасницю «Зважені та щасливі»

Підсумковий результат зважування не викликав великого подиву в учасників і тренерів. Один з найгірших показників був у Каті з фіолетової команди. Аніта Луценко, тренер команди, зазначила, що дівчина сама винна.

«Ти вирішила, що тобі взагалі не потрібно наближатися до залу. Спуститися до їдальні ти змогла. Запитати мене, що потрібно робити, ти не зволила. Я не збираюся тобі вставляти мізки», – висловилася тренер. Аніта Луценко поділилася, що зазвичай травмовані учасники ходять і питають її й дієтолога, що робити в ситуації, що склалася.

зваж4

Сама учасниця не вважає, що підвела свою команду. Вона сказала, що тримала ємність з водою і все робила, але завадила травма ноги. «Наступного разу я буду знати, що мені робити», – відповіла Катя, яка у всьому погодилася з тренером.

У підсумку безвідповідальність і несамостійність учасниці привели сім’ю до жовтої лінії. До них приєдналася рожева команда. «Фіолетовим все було фіолетово, а у рожевих все в рожевому кольорі», – прокоментували подію інші учасники. І рожева, і фіолетова команди були спокійні і сподівалися на благополучний результат.

Які результати показали інші учасники на зважуванні, дивіться у ВІДЕО:

Video: Тренер разозлилась на участницу «Зважені та щасливі»

Один из худших показателей на взвешивании был у Кати из фиолетовой команды. Анита Луценко, тренер команды, отметила, что девушка сама виновата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.