Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков улаштував провокацію для безвідповідального учасника

Після важкого змагання на квадроциклах учасники вирушили на тренування до своїх наставників. Аніта змусила команду блакитних працювати в два рази більше: «Робіть ще 20 разів за Мирославу». Тренер набавляла навантаження всім, хто жалів себе, особливо фіолетовим. «Я лінива, але не настільки, як моя сім’я це бачить», – поскаржилася Катя.

Ігор Обуховський дав вибір лідерам команд вирішити, хто буде робити складну вправу на прес. Тренер показував, як правильно виконувати рухи, хвалив учасників за старання і критикував найгірших.

В’ячеслав Узєлков влаштував справжню провокацію і викликав лідерів у центр залу. Він змусив їх працювати зі штангами, що було дуже складно зробити Аллі нарівні з чоловіками. «Алла тягне всіх, як зелений український трактор», – говорить Георгій з жовтої команди. Навіть для самої жінки стало здивуванням, що в кінці вправи її чоловік Олександр все-таки вийшов замінити дружину в складному завданні.

Аня з жовтої команди нарешті почула, що її чоловік хотів би в ній змінити. Це засмутило її, але вона пообіцяла йому виправити ситуацію: «Рідний, я обіцяю, що я буду такою, якою ти мрієш мене бачити». Тренер сказав командам, що вони повинні працювати згуртовано і побажав їм удачі на зважуванні.

 Як тренери змушували команди приймати складні рішення, дивіться у ВІДЕО:

Video: Вячеслав Узелков устроил провокацию для безответственного участника

После тяжелого соревнования на квадроциклах участники отправились на тренировку к своим наставникам, где им пришлось хорошо потрудиться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.