Зважені та щасливі

Учасницю «Зважені та щасливі» забрала швидка допомога прямо з випробування

Стають відомі подробиці першого змагання другого випуску: за перше місце в гонці на квадроциклах команда отримає 1000 балів, за друге – 500, за третє – 300. Останні учасники отримають мінус 500, передостанні – мінус 400 і далі відповідно. Протягом тижня вони зможуть спростувати бали. На зважуванні негативні результати перетворяться на антибонус – плюс 3-5 кілограмів на ваги.

Кілька команд зазнавали невдач: падали, спотикалися і задихалися, але всі рухалися вперед до своєї мети. Першими фінішували брати в помаранчевих футболках, другими прийшли коричневі, адже їхній лідер, Руслан, постійно підганяв своїх жінок. «Він може відкрити на неї рот», – коментували учасники поведінку Руслана. Дружина лідера коричневих, навпаки, сказала: «Він сильно хотів виграти, я не вважаю, що це було жорстко». Третє місце отримали сестри з рожевої команди. Важко було всім учасникам, але особливі труднощі зазнала Катя з фіолетових, хоча зізналася, що підтримка батька їй дуже допомогла.

Останніми прийшли зелені, і це не перший програний ними конкурс. Вони отримали плюс 5 кілограмів на ваги своєї команди. Мирослава з родини в блакитних футболках потрапила до лікарні з діагнозом «гіпертонічна криза», через що дуже засмутилася. Я так хотіла до вас, – плакала жінка, – вчора мене кололи, капали, зараз я на таблетках ». Учасники блакитної команди сподіваються, що Мирослава скоро до них повернеться.

Як команди боролися за перемогу в гонці, дивись тут:

Video: Участницу «Зважені та щасливі» забрала скорая помощь прямо с испытания

Становятся известны подробности первого соревнования: за первое место в гонке на квадроциклах команда получит баллы, которые помогут выиграть взвешивание.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.