Зважені та щасливі

Каті з команди фіолетових батько не дав лідирувати у випробуванні

В останньому випуску програми «Зважені та щасливі» кожній родині належало вибрати лідера для своєї команди. За правилами лідер отримує імунітет, а інші члени сім’ї йому в цьому допомагають. Учасники повинні рухатися піском, причому лідер їде на квадроциклі, а його команда – біжить позаду, тримаючи в руках мотузку. Саме водій вирішує, як швидко повинні рухатися члени його команди, щоб здобути перемогу.

У команді коричневих лідером став Руслан, рожевих – Оля, зелених – Алла, жовтих – Георгій, помаранчевих – Ігор, синіх – Женя, блакитних – Роман, фіолетових – Валерій.

Якщо в більшості команд вибір був очевидним і узгодженим, то в сім’ях, які носять зелені і фіолетові футболки, виникли розбіжності. Аллі вже порядком набридло тягти на собі членів сім’ї, та й інші учасники засуджували її чоловіка, який весь час «ховається за спідницю». У сім’ї фіолетових спробувати свої сили в якості лідера хотіла дочка Катя, але Валерій вирішив за всіх: головний – він. Батько не вірить, що Катя здатна бути ведучою, а вона хоче довести, що «може бути самостійною».

Як родини обирали лідерів і що з цього вийшло, дивіться у ВІДЕО:

Video: Кате из команды фиолетовых отец не дал лидировать в испытании

В последнем выпуске программы «Зважені та щасливі -5» семьи, которые вместе борются с лишним весом, борются за иммунитет для всей семьи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.