Зважені та щасливі

Двоє учасників «Зважені та щасливі» з’їли заборонені страви

Лідерів команд забрали на окреме випробування, а інші члени команд спостерігали за подіями по телевізору. Їм дали можливість крутити барабан на удачу, щоб заробити плюс 500 балів, мінус 50% очок у суперників на свій рахунок, подвоєння балів, які вже є, і багато інших бонусів. Серед неприємних секторів були: мінус 50% від заробленої суми, банкрут або калорійні страви, які учасники зобов’язані були з’їсти.

Першою випробувати фортуну вирішила Алла із зеленої команди, адже за результатами минулого конкурсу у них було мінус 500 балів. Навіть обнуливши результат, вона не зупинилася: з’ївши тістечко і отримавши ще один мінус, вона все ж змогла набрати 650 балів. «Було прикро, що долею фортуни ми втратили лідерство» – нарікав один з помаранчевих, у яких Алла забрала 500 очок.

Наступним гравцем стала Вікторія з родини в червоних футболках, у яких було мінус 400 балів. Їй довелося з’їсти тістечко, чого вона дуже боялася. «Я відвикла від цього всього, це погань». Після нуля на барабані учасниця закінчила свою участь у конкурсі.

Роман з команди синіх отримав право відібрати 50% балів у суперників. Він вирішив взяти 250 очок у коричневої команди. «Я не можу взяти у Алли – вона жінка, а Ігор і так вже бідний», – пояснив Роман. Руслан з родини коричневих був засмучений: «Прикро за дружину і куму, ми заробили це своєю працею». У кінцевому результаті у сім’ї синіх виявилося 450 балів.

Решта учасників відмовилася брати участь у конкурсі, і ведуча оголосила, що головний приз дістається зеленим – імунітет для всієї родини.

Як учасники випробовували долю заради сім’ї, дивись тут:

Video: Двое участников «Зважені та щасливі» съели запрещенные блюда

Лидеров команд забрали на отдельное испытание, а остальные наблюдали за происходящим по телевизору. Лидеры крутили крутить барабан, чтобы заработать бонусы.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.