Зважені та щасливі

Троє учасників дізналися свої страшні діагнози потрапивши на проект

Зайва вага часто пов’язана з великими проблемами зі здоров’ям. Однак три діагнози, які почули учасники шоу, можуть стати для них смертельними.

Першими свій діагноз дізналися подружжя Карпенко та їх кума Оксана Пастухова. Спочатку на проект Оксана прийшла, щоб допомогти Руслану і Наташі – вони давно мріють про дітей, але через зайву вагу не можуть їх мати. Однак рівень холестерину зашкалює в крові у Оксани. Через це у жінки розвивається атеросклероз, який з часом може призвести до інсульту.Семья Карпенко

Другими свій діагноз дізналася родина Лука. Мама Любов і дві її дочки Вікторія та Ірина прийшли, щоб позбутися зайвих кілограм. Їх вердиктом став остеопороз – хвороба, при якій руйнуються кістки. Один невірний рух і крихкі кістки під зайвою вагою ламаються, а шансів на відновлення після травми практично немає. Всупереч всім здогадам сім’ї, це діагноз не 64-річної Любові, а її двох молодих дочок Вікі та Іри.Семь Лука

Третіми свій діагноз дізналися сестри Вдович і їхній племінник Роман Бігун. Їм загрожує гормональна кома – стан викликаний нестачею гормонів, лише менше половини пацієнтів виживають з таким діагнозом. Мирослава пережила операцію на щитовидній залозі, Ольга більше двадцяти років приймала гормональні препарати, щоб завагітніти, однак виявилося, що загроза не прокинутися на наступний ранок нависла над двадцятисемирічний Русланом.

Video: Трое участников узнали свои страшные диагнозы попав на проект

Лишний вес часто сопряжен с большими проблемами со здоровьем. Однако три диагноза, которые услышали участники шоу, могут стать для них смертельными.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.