Зважені та щасливі

Таня Крикуненко рассказала, почему не получалось похудеть к проекта

Переможниця домашнього схуднення Таня Крикуненко розповіла, чому раніше їй не вдавалося схуднути самостійно, як змінилася її життя після проекту і що допомогло їй на шляху до ідеалу.

Таня, розкажи, що ти відчувала, коли покидала проект на 11 тижні?

З одного боку полегшення, тому що в такому колективі було вже складно. І ще відчувала невизначеність. У плані того, що робити далі.

Що ж допомогло тобі зібратися і впевнено йти до своєї мети?

Я змогла зібратися завдяки підтримці друзів і тренерів, вони мене підтримали і я почала тренуватися.

Тань, ти йшла на проект не тільки схуднути, але і налагодити особисте життя, вже можеш сказати про якісь зміни?

Після закінчення проекту пройшло ще мало часу, щоб говорити про кардинальні зміни. Можу сказати, що раніше весь час було присвячено тренувань, а зараз почала зупинятися, дивитися на людей, помічати життя навколо!

А на самооцінку якось вплинуло твоє схуднення?

Скажу, що в дзеркалі досі не впізнаю себе. Ще не звикла до себе нової. Але впевненості стало трохи більше, хоча до цього ще треба йти.

Читайте також: Олег Гопаца розповів, як змінилось життя після проекту

А думка оточуючих змінилося? Як складаються стосунки з друзями?

Всі мої знайомі кажуть, що мені добре. Але відзначають, що раніше вони повноти не помічали, що це я сама вважала проблемою. Інша справа здоров’я – це так, але зовні, вважають, що було добре і раніше. Хоча, звичайно, всі раді за мене.

Як ти харчуєшся зараз?

В даний момент я тимчасово худну. Відновлююся. Їм багато фруктів і овочів.

А в цілому у тебе змінилося ставлення до харчування?

Підхід до харчування повністю змінився, він ніколи не буде колишнім. Тепер тільки здорове харчування. Я готую все в мультиварці, і не включаю плиту взагалі.

Таня, до проекту ти не однократно намагалася схуднути сама, але не вдавалося. Чому? Що тобі такого дав проект, що тепер ти, нарешті, досягла неймовірного результату?

Раніше я психологічно шукала проблему в комусь, вважала, що винен хтось інший, окрім мене. Я начебто і за харчуванням стежила, і в зал ходила. Але помилка була в тому, що робила я це не для себе. А скоріше, щоб мене похвалили. Тепер зрозуміла, що потрібно бути собою. Досить бути жертвою – бери форму і йди в зал. Все, що я роблю – це для себе.

Після проекту ти продовжуєш спілкуватися з тренером Вячеславом Узєлковим?

Звичайно, постійно зідзвонюємося. Вузликового – прекрасні люди! І Марина (дружина Вячеслава, – прим. Ред.) Та Слава дуже допомогли і підтримували. Я щаслива, що такі люди з’явилися в моєму житті!

Дивіться також: Фінальне зважування визначило переможця!

Video: Таня Крикуненко рассказала, почему не получалось похудеть до проекта

Победительница домашнего похудения Таня Крикуненко рассказала, почему раньше ей не удавалось похудеть самостоятельно, как изменилась её жизнь после проекта и что помогло ей на пути к идеалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.