Зважені та щасливі

Ексклюзив! Вячеслав Узєлков розповів, що допомогло його підопічним виграти

У четвертому сезоні проекту «Зважені та щасливі» з’явився новий тренер Вячеслав Узєлков. І його тренерський дебют на проекті можна назвати більш, ніж успішним! Адже саме підопічна Слави Юля Фоміна стала переможницею шоу. А Тані Крикуненко з його команди дістався головний приз у домашньому схудненні. З цього приводу Вячеслав дав ексклюзивне відео інтерв’ю для сайту STB.UA, в якому розікрали секрет успіху своєї команди!

Вячеславе, від імені всієї редакції ми вітаємо тебе з тим, що учасниці твоєї команди здобули перемогу в шоу, і в закадровому схудненні, завоювавши ці почесні місця потом і кров’ю! Всі твої підопічні показали відмінний результат, як оцінюєш цю працю? Як тобі працювалося з ними?

Правильно ви сказали, що і потом і кров’ю! Приміром, у переможниці закадрового схуднення Тані Крикуненко було зламано ребро, і ми про це дізналися через тільки три тижні. Вона просто не могла дихати, задихалася. Я наставав перевірити її, про вона відмовляла мене. Але коли ми все ж обстежувалися, з’ясувалося, що дійсно у неї було зламано ребро.

Я ще раз довів, що боксери – це універсальні спортсмени, які можуть скидати вагу в будь-яких умовах. Я радий, що, нарешті, зміг передати весь досвід, який придбав за всю свою боксерську кар’єру.

У чому особливість твого підходу до тренувань? На чому був основний акцент?

Акцент на кардіо вправах, це не накачування м’язів, а спалювання жирового прошарку.

Читайте також: Перше ексклюзивне інтерв’ю переможниці «Зважені та щасливі-4» Юлі Фоміної

На кого з учасників своєї команди ти робив ставки на початку проекту?

Коли переглянув анкети, то побачив два фіналісти – Арпада і Юлю Фоміну. Арпад, як колишній спортсмен, а Юля мені відразу здалася вольовою і сильною. Але в принципі, я не прогадав, Юля – переможниця. Арпад – в ідеальній формі. На кого не ставив, так це на батюшку. А він зміг здивувати не тільки мене, а й всю країну. Ми думали, що він не пробуде на проекті і трьох тижнів. Те, що ми зробили з ним разом, призвело до його мети. Після проекту він переїхав до мене в Вінницю, і аж до фіналу ми працювали. Взагалі, мені дуже пощастило з командою. Це ті люди, які й думають і роблять. Молодь тільки робить, але не думаэ. Старші більше думають і менше роблять. А мої  вміють і те і інше! Це стовідсоткове попадання в точку. Віддавши таких сильних учасників до такого тренеру, як я, ми примножили свої сили, і ще раз довели – ми найкращі.

Читайте також: Переможиця домашнього схуднення Таня Крикуненко хоче схуднути ще

Хто з учасників тебе розчарував?

Ніхто! Ніхто не змусив сумніватися і думати, що в чомусь я не правий. Моїй команді ніхто не дав другого шансу нікому. Мої учасники як тільки потрапляли під лінію, їх виганяли, як сильних суперників. Я готував команду виграти проект, виграти зважування.

Що для тебе було найважчим? Ти не тільки тренером був, але і свого роду психологом для своїх підопічних?

За другою освітою я медичний психолог. Це допомогло мені давати їм впевненість і надію.

Як будеш спілкуватися з ними далі, після фіналу?

Мені здається, що я і зараз їх не залишаю. Вони, як мої випускники в школі. Як мій перший випуск, про який я не забуду. Вранці я їм подзвонив і привітав, сказав їм спасибі за роботу.

Які поради можеш дати користувачам, глядачам, які хочуть схуднути?

Скажу, не бійтеся. Люди, які були на проекті, не побоялися заявити про проблему на всю країну. Не шукайте причини в комусь, в оточенні, а тільки в собі. Хочете – беріть форму і йдіть в зал. Ви не йдете тому, що вам соромно і лінь. Ні залів для красивих і не красивих. Хочете – займайтеся, обмежуйте харчування. Не хочете – не ставте дурних запитань.

Більш розгорнуте інтерв’ю шукайте в ВІДЕО:

Video: Эксклюзив! Вячеслав Узелков рассказал, что помогло его подопечным выиграть в шоу «Зважені та щасливі-4»

Вячеслав дал эксклюзивное видео интервью, в котором раскрыл секрет успеха своей команды!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.