Зважені та щасливі

Учасник покинув проект вдруге, і всього за крок до фіналу

Діма Завоюра одного разу вже покидав проект. Це трапилося на 10 тижні. Тоді, найдраматичнішим було те, що він розлучається з Іванкою, з якою у них склалися романтичні стосунки.

Але незабаром йому надали шанс повернутися на проект вдруге. І Діма, будучи сильною і вольовою хлопцем, скористався цим шансом. Йому вдалося обіграти другого претендента на повернення Сергія Чопика. Скинувши більшу кількість кілограмів, Діма знову зайняв своє місце серед учасників.

Його повернення не обрадувала сформований склад учасників. А колишні конфлікти стали ще більш яскравими. Тепер, в гонці за право стати фіналістом, ніхто не приховував істинних емоцій.

финальный конкурс

Фінальный конкурс

Найбільш натягнуті відносини склалися з колишнім колегою по команді Олегом Гопацой. Хлопці відверто боролися один з одним, не раз висловлюючи в обличчя всі образи.

Але націленість на результат, сила і витривалість робили з Діми гідного суперника. Незважаючи на конфлікти в таборі, йому таки вдалося дістатися до останнього тижня.

Але правила цього тижня внесли корективи в плани учасника. Саме на нього впала «чорна мітка». Це означало, що якщо він програє зважування, то покидає проект без голосування.
Доля склалася таким чином, що Дімі довелося вдруге залишати табір, але в цей раз всього лише за крок до фіналу.

Video: Участник покинул проект "Зважені та щасливі-4" во второй раз, и всего за шаг до финала

Именно на него упала «черная метка». Это означало, что если он проигрывает взвешивание, то покидает проект без голосования.

Подивитися, яким був шлях Діми на проекті можна в ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.