Зважені та щасливі

Учасники назвуть ім’я того, хто не гідний бути у фіналі

На цьому тижні в останній битві зійдуться 5 найсильніших учасників проекту. Один з них вилетить за крок до фіналу. Двоє інших за результатами зважування автоматично потраплять у фінал. Ще за двох, які скинуть найменше, голосуватиме України.

Вже на початку тижня на учасників чекає незвичайна вікторина. Їм буде заданий всього одне питання: «Хто, на вашу думку, не гідний бути фіналістом?». Ця подія викличе масу скандалів, розкриють справжні відносини учасників. У підсумку, людина, проти якої проголосує більшість, отримає так звану «чорну мітку». Учасник, якому вона дістанеться, покине проект без права на захист, голосування на цьому тижні не буде. Але спрацює «чорна мітка», якщо він скине менше всіх на цьому тижні і потрапить в зону ризику. Той, кому дістанеться антибонус від учасників, буде змушений працювати в два рази сильніше і довести, що він гідний бути фіналістом.

Після цього учасників чекає фінальне випробування сезону. На величезних котушках їм доведеться підняти себе на найбільшу висоту проекту – 40 метрів. Випробування для багатьох видасться нереальним. Утримувати рівновагу на хиткої котушці і одночасно прокручувати її ногами – завдання, якого не було ще за всю історію проекту. Той, хто здасться першим, отримає +1 кг на ваги. А це покарання на 17 тижні може стати фатальним.

Також на цьому тижні буде дуже зворушливі тренування. Ігор, Аніта і Слава нагадають учасником, якими вони були до проекту і яких неймовірних успіхів досягли.

Наприкінці тижня один з учасників виконає свою давню мрію – стрибне з моста зі страховкою.

Після зважування всі учасники роз’їдуться по рідних містах, де їх із захопленням зустрінуть родичі.

Все це ви побачите в четвер, 18 грудня, о 20.00 на СТБ!

Video: Участники "Зважені та щасливі-4" назовут имя того, кто не достоин быть в финале

Уже в начале недели участников ждет необычная викторина. Им будет задан всего один вопрос: «Кто, по вашему мнению, не достоин быть финалистом?». Это событие вызовет массу скандалов, вскроются истинные отношения участников. В итоге, человек, против которого проголосует большинство, получит так называемую «черную метку».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.