Зважені та щасливі

Замість важких випробувань на учасників чекатимуть веселі конкурси

Учасники знаходяться на проекті вже більше трьох місяців. За цей час вони вичавили з себе всі сили. Постійні тренування, конкурси, психологічні переломи, скандали і сльози стали їх звичайними буднями.

Сьогодні вони на межі зриву. Побачивши це, тренери підготували для них незвичний тиждень – із зовсім іншим типом випробувань і новим підходом до тренувань. Чи не буде божевільних висот і завоювань глибин. Всі конкурси будуть спрямовані на витримку, концентрацію і прудкість. А саме цими якостями повинні володіти ті, хто дійде до фіналу. Адже в самостійному схудненні нічого важливішого немає. Але веселі і легкі лише на перший погляд. Випробування тільки погіршать наростаючу ворожнечу і конкуренцію в таборі. Учасники викачають з себе останні сили, щоб перемогти і пройти в останній тиждень проекту.

Для кого веселий тиждень закінчиться гіркими сльозами? Дізнаєтеся у четвер, 11 грудня, о 20.00 на СТБ!

Video: Замість важких випробувань на учасників чекатимуть веселі конкурси

Участники находятся на проекте уже более трёх месяцев. За это время они выжали из себя все силы. Сегодня они на грани срыва. Увидев это, тренеры подготовили для них необычную неделю - с совсем другим типом испытаний и новым подходом к тренировкам

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.