Зважені та щасливі

Програвший учасник шокував своєю поведінкою

Другий конкурс тижня був розрахований вже на всіх учасників, включаючи новоприбулих Сергія і Діму. Переможець отримає -1 кг на ваги, а переможений +1.

Особливо важливо було не одержати антибонус Сергієві і Дімі, адже в кінці вони зважили один проти одного. А ось за перемогу готові боротися все до останнього.

Суть випробування в тому, що потрібно було утримати свою вагу над водою за допомогою каната, прив’язаного до кілочка. Кожні 10 хвилин завдання ускладнюється, і кут нахилу стає все більше.
Вага батюшки найбільша, а руки у нього не сильні. І він розуміє, що шанс отримати штрафний кілограм у нього найбільший. А ось Діма, навпаки, розраховує на перемогу, вже не раз він доводив, що руки – його сильна сторона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина, яка мріяла стати жіночною, знайша своє кохання на проекті

Найбільше не хоче повернення в табір Діми його давній суперник Олег Гопаца. Несподівано, за кілька секунд до падіння Сергія Чопика, Олег відпускає руки і падає у воду. Таким чином, антибонус лягає на ваги Олега, і Чопик в безпеці. Про це учасники стали говорити, що Олег зовсім не програв, а навмисне врятував батюшку, щоб повернувся на проект він, але не Діма.

Один за одним учасники вибували з гри, поки за приз не залишилися боротися Віталій та Олег. І коли в кінцевому результаті перемога дісталася Олегу, Віталій розсердився не на жарт. Більш того, його слова боляче зачепили переможця.

Що сказав Віталій, і чому це шокувало учасників? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Проигравший участник "Зважені та щасливі-4" шокировал своим поведением

Суть испытания в том, что нужно было удержать свой вес над водой с помощью каната, привязанного к колышку. И когда в конечном итоге победа досталась Олегу, Виталий рассердился не на шутку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.